Dobrze wyglądające, zdrowe włosy to marzenie każde kobiety i mężczyzny. Fryzjer musi pomóc osiągnąć cel pięknych włosów. Właśnie takich fryzjerów możecie Państwo spotkać w salonie fryzjerskim Aura. Nasi specjaliści strzygą, modelują, farbują włosy w taki sposób żeby klient czuł się dobrze i pięknie wyglądał. Nie zawsze osiągnięcie tego efektu przychodzi bez żadnego trudu. Czasami trzeba się trochę postarać, aby później móc się cieszyć olśniewającym wyglądem fryzury. Podstawą do osiągnięcia efektu zdrowych i pięknych włosów jest ich odpowiednia pielęgnacja. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oprócz standardowych usług w naszym salonie proponujemy:

 

AMPUŁKA INSTANT POWER TOTAL REPAIR LUB COLOR MONTIBELLO

Synergiczna kombinacja składników zarówno głęboko regenerujących jak i nawilżających włókno włosa, pozwala na uzupełnienie utraconych aminokwasów na skutek czynników zewnętrznych i nadaje włosom zdrowego, lśniącego wyglądu. Działanie antystatyczne. Ochrona przed wysoką temperaturą.

 

PIELĘGNICA

 

Jest to urządzenie, które zamiast wysokiej temperatury wytwarza promienie podczerwone i ultradźwięki. Jedne i drugie mają za zadanie pomóc składnikom odżywczym z masek, olejów czy innych preparatów jakie zastosujemy lepiej i głębiej wniknąć do wnętrza włosa i dzięki temu trwale i skutecznie poprawić jego stan.