Makijaż permanentny zyskuje coraz większą popularność. Jest to bardzo dobry sposób na podkreślenie urody. Umiejętnie zrobiony może zakamuflować jeje drobne wady, przywraca świeżość i harmonię twarzy. Jest idealny dla współczesnej, zabieganej kobiety, która w każdej sytuacji chce wyglądać pięknie.

CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?

To zabieg upiększający , który polega na wprowadzaniu w wierzchnie warstwy naskórka indywidualnie dobranych pigmentów. Idea i technika wykonywania makijażu permanentnego wywodzi się ze sztuki tatuażu. Jednak się od niej różni głębokością nakłuć a atakże rodzajem pigmentów. Obecnie wiele firm (w tym niemiecka firma Medi-um-Tech) opracowało i udoskonaliło aparaturę do makijażu permanentnego. Dzięki temu pigmenty mogą być implantowane precyzyjnie i równomiernie. Opracowano także system jednorazowych „modułów higienicznych” przez co proces pigmentowania jest przeprowadzany absolutnie sterylnie. Tego rodzaju aparatury używamy w naszym salonie.

 

Mikropigmentacja nie zmieni drastycznie wyglądu danej osoby. Ten zabieg zniweluje niedoskonałości twarzy i skoryguje asymetrię

Dlaczego warto zafundować sobie makijaż permanentny?

Ponieważ- NIKT NIE JEST IDEALNY!!!

 

Każda twarz ma słaby punkt! Mogą to być nierówne brwi, zbyt małe lub zbyt blisko osadzone oczy lub nieproporcjonalnej wielkości wargi ust, (góra-dół) czy też rozmazany kontur lub wyblakły kolor. Wspaniałe jest to, że dzięki umiejętnej mikropigmentacji te wszystkie niedoskonałości można skorygować i zaoferować najbardziej naturalne rozwiązanie.

Brwi tworzą główną ramę twarzy. Drobne ich nieprawidłowości sprawiają nieskładny wygląd, zwłaszcza, że lewa brew często różni się od prawej. Zazwyczaj kilka prawidłowo umieszczonych włosków techniką mikropigmentacji może przywrócić symetrię i nadać ciekawego spojrzenia. WEŹ POŻYCZKĘ

Dobrze podkreslona linia górnej wargi jest nazywana „Fontanną Młodości”. Wystarczy dodanie do konturu ust odpowiedniego pigmentu i przez wiele lat twarz będzie wyglądać świeżo i młodo.

Dobrze dobrana do kształtu oka kreska górna i dolna zawsze sprawia wrażenie 'głębokiego spojrzenia’ i przykuwa uwagę.

 

MIKROPIGMENTACJĄ MOŻNA DOKONAĆ NATURALNEGO, HARMONIJNEGO I SYMETRYCZNEGO WYGLĄDU TWARZY.

 

CENNIK:

USTA

  • (KONTUR + CIENIOWANIE)   800 ZŁ-1000 ZŁ
  • SAM KONTUR                           600 ZŁ

BRWI

  • METODĄ WŁOSKOWĄ , tzw.PIÓRKOWĄ   700 ZŁ

OCZY

  • KRESKA GÓRNA(u nasady rzęs) 400 ZŁ
  • KRESKA GÓRNA DEKORACYJNA   600 ZŁ
  • KRESKA DOLNA                               200 ZŁ-300 ZŁ
  • GÓRA + DÓŁ                                   600 ZŁ-700 ZŁ
  • GÓRA DEKORACYJNA + DÓŁ         1000 ZŁ

Reality as „nature” http://www.essaynara.com/ is represented as a manifold of cause and effect coherences.