MANICURE HYBRYDOWY-CO TO TAKIEGO?

Piękne,zadbane dłonie i paznokcie to marzenie każdej kobiety. Każda Pani,niezależnie jaką pracę wykonuje, powinna mieć ładne dłonie i paznokcie, które są jej wizytówką. Trudno wskazać kobietę, która nie przywiązywałaby wagi do wyglądu swoich paznokci, ale także wiele z nich nie jest do końca zadowolonych z ich wyglądu.Jedne paznokcie są kruche, łamliwe, mają tendencje do rozdwajania się,natomiast inne są lśniące, mają zdrową płytkę oraz piękny kształt… Jednak niewiele kobiet może pochwalić się takim wyglądem paznokci. Do niedawna były dwa rozwiązania na tego typu problem, mianowicie: paznokcie akrylowe lub żelowe, jednak efekt był krótkotrwały, a paznokcie po takim zabiegu osłabione i bardzo mocno zniszczone. Obecnie pojawiła się bardzo ciekawa alternatywa, która pozwala na znaczne poprawienie wyglądu paznokci i długotrwały efekt, mianowicie manicure hybrydowy.

Na czym polega manicure hybrydowy?
Klasyczny manicure domowy, z użyciem zwykłego lakieru do paznokci, każdy może wykonać samodzielnie. Zabieg łatwy, szybki, ale i krótkotrwały. Po dwóch, trzech dniach lakier zaczyna się ścierać, traci połysk lub odpryskuje.Chcemy, aby nasze paznokcie zawsze wyglądały świeżo i schludnie oraz żeby lakier był trwały. Idealnym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy.To jeden z najbardziej trwałych i odpornych na różnego rodzaju uszkodzenia manicurów,dlatego cieszy się bardzo dużą popularnością. Polega on na nałożeniu na płytkę paznokcia mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. Na paznokcie nakładane są: 1 warstwa bazy, 2 lub 3 warstwy lakieru oraz 1 warstwa topu, każda warstwa osobno utwardzana w świetle LED lub UV. Lakier hybrydowy jest lśniący i utrzymuje się około 2 do 4 tygodni, nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych. Ta metoda jest bezpieczna dla zdrowia, lakiery nie posiadają substancji szkodliwych, więc można ich używać bez obaw. Manicure hybrydowy można wykonać na krótkich jak i długich paznokciach. Kolorystyka oraz wzornictwo według uznania i wyobraźni każdej Pani. Po nałożeniu lakieru hybrydowego (którego nie trzeba suszyć) paznokcie stają się twarde i nie łamią się. Paznokcie mają ładny,błyszczący wygląd, lakier jest odporny na zadrapania i przede wszystkim nie odpryskuje.Usunięcie lakieru wykonuje się w salonie kosmetycznym, gdyż zwykły zmywacz nie sprosta zadaniu.Są dwie metody: Manikiurzystka przykłada do paznokci waciki nasączone specjalnym płynem na bazie acetonu i po około 15 minutach usuwa lakier lub za pomocą frezarki z końcówką porcelanową do naturalnej płytki paznokcia.Jest to zabieg bardzo szybki, po którym ponownie można nałożyć lakier hybrydowy.

Jak często można robić manicure hybrydowy?
Tak często, jak mamy na to ochotę i pozwala nam nasz budżet. Zabieg, choć łatwo dostępny, nie jest tani w porównaniu do samodzielnego pomalowania paznokci zwykłym lakierem. Koszt waha się w granicach 50-200 zł. Kobiety, które mają zdrową płytkę paznokci, mogą bez obaw powtarzać ten zabieg według swoich potrzeb, kilka-kilkanaście razy w roku. Słabe, kruche paznokcie lepiej oszczędzać i najpierw zregenerować, gdyż każdy lakier je osłabi i zniszczy. Paznokcie hybrydowe to dobry sposób na zadbany i trwały manicure, bez konieczności sztucznego przedłużania.Bardzo serdecznie polecamy choć raz skorzystać z hybrydowego manicure, efekt ocenicie Panie same i już wiemy, że to nie będzie Wasz ostatni raz.To doskonała opcja dla kobiet zabieganych, serdecznie zapraszamy.

Comments for this post are closed.